Beltplast - třískově obráběné plasty
Vyhledávání
ZPĚT
MATERIÁLY.VÝROBKY.SLUŽBY.

Vestavba Crystalen ®

Vestavba Crystalen

Crystalen - zasobnik - 2

 

 

 

Crystalen - zasobnik - 1

Vestavba Crystalen je těleso umístěné v prostoru zásobníku, které svým tvarem a polohou významně rozšiřuje oblasti toku v zásobníku. Tím působí preventivně proti vznikům stabilních nálepů a stagnantních zón, zabraňuje klenbování a omezuje segregaci materiálu.
Crystalen byl úspěšně instalován v energetickém průmyslu (černé, hnědé uhlí, prachový koks), v cementárnách (cement, struska), ve sklárnách (sklářský kmen), v zásobníku vápeného hydrátu, a také v mnohodruhovém výklopníku. Svým umístěním vnesl do tokových profilů významnou změnu a umožnil manipulovat i velmi problematickými materiály bez potřebných zásahů obsluhy.
Aplikace Crystalenu umožňuje pro lehce a středně těžce tekoucí materiály navrhovat zásobníky s menším sklonem stěn, což vede ke snížení potřebné stavební výšky zásobníku. Výhodné je i využití Crystalenu při rekonstrukcích stávajících špatně fungujících zásobníků.
Systémem uchycení na vlastní ocelovou konstrukci jej lze aplikovat v betonových i ocelových zásobnících bez toho, aby přitěžoval spodek zásobníku, což je výhodou zejména při opravách starších zásobníků, kdy nelze dohledat jejich statický výpočet.

Crystalen - anime 

 

Vestavba Crystalen je patentově chráněna.

   

 

DESIGN & POWER kreatura.cz
© 2009 Beltplast s.r.o. | www.beltplast.cz | beltplast@beltplast.cz | TEL +420 548 539 316