Beltplast - třískově obráběné plasty
Vyhledávání
ZPĚT
MATERIÁLY.VÝROBKY.SLUŽBY.

Služby

 

Většina průmyslových podniků se v dnešní době neobejde bez manipulace a skladování surovin, meziproduktů, ale i finálních výrobků, v sypkém stavu. Rostoucí nároky na efektivitu, jakost a bezpečnost práce při tom kladou důraz na hledání nových řešení.

Firma BELT PLAST na tomto poli disponuje jak vlastními autorskými a patentovanými vynálezy, které v praxi osvědčili svůj přínos, tak. i pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru a komplexním přehledem možných řešení včetně výrobců dílčích zařízení.


Zásobníky sypkých hmot jsou zařízení, která umožňují skladovat sypký materiál. Nejčastějšími provozními problémy jsou klenby, komíny, nálepy nebo segregace a degradace materiálu. Nabízíme komplexní rekonstrukci zásobníku včetně úpravy geometrie, obkladů vnitřních stěn, vestaveb Crystalen® (zařízení, které svou polohou v zásobníku rozšiřuje tok) i prostředků inicializujícími tok.

Přesypy slouží jako propojení mezi za sebou následujícími dopravníky. Způsobují hlučnost a prašnost prostředí, vyžadují si každodenní námahu při jejich čištění a navíc jsou každou chvíli děravé. Nabízíme prosté obložení svodek i výraznou přestavbu přesypu např. aplikací samočistících srážecích štítů.

Plastové nádoby mohou sloužit jako vážní nádoby nebo násypky. Jsou nemagnetické, lehké, odolné proti opotřebení. Vyrábíme je na základě specifikace zákazníka.

Obklady antiabrazivními a kluznými materiály mají své místo všude tam, kde při manipulaci sypkými hmotami přichází v úvahu nalepování, zástavy toku, mechanické i chemické opotřebení stěn, tj. v zásobnících, přesypech, skluzech atd. Podle charakteru operací a vlastností manipulovaného materiálu zvolíme vhodné obkladové hmoty.

Projekční činnost je zaměřena na zařízení pro dopravu a manipulaci, zejména sypkých hmot. Vypracujeme podle Vašich požadavků veškerou dokumentaci od projektových studií, přes realizační projekty, až po výrobní výkresy.

Skladovací systémy
-
Dopravní systémy
-
Plastové nádoby
-

Realizovaná díla
-
Kluzné a antiabrazivní obklady
-
Vestavba Crystalen ®
-

Provzdušňování
-
Projekční činnost
-
DESIGN & POWER kreatura.cz
© 2009 Beltplast s.r.o. | www.beltplast.cz | beltplast@beltplast.cz | TEL +420 548 539 316